Kalite Yönetim Sistemleri Danışmanlık

Tedarikçilerin ve tüketicilerin temin ettikleri ürün ve hizmetlerin kalitesini ve güvenilirliğini isteme hakları vardır. Bu haklar çeşitli yasal düzenlemeler, standartlar ve kanunlarla desteklenmekte, işletmelerin karşısına yasal zorunluluk olarak çıkmaktadır. İşletmelerin sağladıkları hizmeti ve ürettikleri ürünleri ilgili standartlara göre sertifikalandırmaları da kaçınılmaz hale gelmektedir.
Bu sertifikalara ve standartlara örnek verecek olursak;
ISO 9001:2015 Kalite Yönetim Sistemi: ISO 9001 standartlarına uygun bir Kalite Yönetim Sistemi için kuruluşların ürün kalitesini güvence altına alması, müşteri memnuniyetini sağlaması ve verimliliği artırması için gerekli şartları tarif eden sistemdir.
ISO 14001:2015 Çevre Yönetimi Sistemi: ISO 14001 standartlarına uygun bir Çevre Yönetim Sistemine sahip olmak ve kuruluşların çevreye olan etkisini kontrol etmek için gerekli şartları diğer çevre mevzuatları ile bütünleşmiş bir şekilde tarif eden detaylı bir sistemdir.

OHSAS 18001 İş Sağlığı ve Güvenliği Yönetim Sistemi: İşgücünüzü istenmeyen sonuçlarla kazalardan korumak ve yasal gerekliliklere uymak ve OHSAS 18001 spesifikasyonlarına uygun “OHSAS Sistemi” kullanmak için gerekli olan bir sistemdir.

Yine aynı şekilde CE İşareti Avrupa Normlarına Uygunluğu, TSE Ürün Belgesi Ürünlerin Türk Standartlarına uygunluğunu temsil eden belgelerdir.

Akre Group® Danışmanlık Şirketi yukarıda özetlemeye çalıştığımız belgelerin alınmasını sağlamak için danışmanlık ve eğitim hizmetleri veren bir işletmedir. Satın aldığınız hizmetin saygın bir kuruluştan sağlandığını ve sizler için önem taşıyan hassas bilgilerin kurumsal bir firma tarafından korunduğunu bilmeniz önemlidir. Akre Group® Danışmanlık bünyesinde görev alan kalifiye profesyoneller siz değerli müşterilerimizin bu standartlara uyumu ve belgelendirilmesi konusunda en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti vermektedir.
Ürün ve hizmetlerinizin belgelendirilmesi için bizleri telefonla arayacağınız gibi iletişim formu doldurarak ücretsiz tavsiye alabilirsiniz. Formun içerisindeki bilgileri eksiksiz girip gönderiniz. Kalite ve ürün belgelendirme konularında sizin için en uygun çözümü sunmaya çalışacağız. İlginiz için teşekkür ederiz.

Akre Group®

Ülkemizde kalite bilincinin yerleşmesine katkı sağlamak, ulusal ve uluslararası kabul görmüş mevzuatlar, kurallar ve standartlar çerçevesinde siz değerli müşterilerimize en yüksek kalitede danışmanlık hizmeti sunmaktayız.

İletişim Formu

    Ümraniye | Ofis :
    Tuzla | Ofis :